GO by Van Marcke Cupido opbouwkom
SKU: 012949
GO by Van Marcke. Cupido. Opbouwkom rond model in wit porselein. Met kraangat.
Lavabo
| Forme | Rond |
| Matériau | Céramique |
| Couleur | Blanc |
| Type de montage | Rehausse |
| Nombre de cuvettes | 1 |
| Trou de robinetterie | Centre |
| Profondeur | 400mm |
| Largeur/diamètre | 400mm |
| Hauteur | 100mm |
DoP’s
| DOP_20005943f | Download |