GO Van Marcke Dublin wastafel PMR wit
Wastafel
| VM kleur | Wit |
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Hangend |
| Glansgraad | Glanzend |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal waskommen | 1 |
| Medische uitvoering | Ja |
| Kraangat | Midden |
| Aantal kraangaten per waskom | 1 |
| Met overloop | Nee |
| Diameter afvoergat | 45mm |
| Diepte | 650mm |
| Breedte/diameter | 565mm |
| Hoogte | 190mm |
Technische fiches
| F20072092n | Download |