Grohe Tempesta 250 système de douche avec mitigeur mural chromé
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Leveranciers-referentie: 26670001
Grohe. Tempesta. Cosmopolitan 250. Duschsystem mit Thermostatbatterie. Kopfbrause Tempesta 250 (26 666) mit horizontal schwenkbarem Duscharm. Handbrause Tempesta 110 (27 597) - in Höhe verstellbar mittels Gleitelement. Duschschlauch Silverflex 1750 mm. Chrom
Artikel 20066626 is de vervanger van 20016626Douchezuil/paneel
| Montage | Wand |
| Inbouw | Nee |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Uitvoering temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Bediening douches | Mechanisch |
| Zelfsluitend | Nee |
| Automatische cyclusspoeling | Nee |
| Met omschakeleenheid | Ja |
| Met hoofddouche | Ja |
| Met handsproeier | Ja |
| Handdouche in hoogte verstelbaar | Ja |
| Lengte doucheslang | 1750mm |
| Met zijdouches | Nee |
| Aantal zijdouches | 0 |
| Met zitplaats | Nee |
| Met zeephouder | Nee |
| Met planchet | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Basiskleur | Chroom |
| Hoogte | 1167mm |
| Breedte | 298mm |
| Diepte | 537mm |
| Diameter | 250mm |
| Min. doorstroming (mengwater) | 6.5l/min |
| Met filter | Nee |
| Met stopkraan | Nee |
| Met terugstroombeveiliging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verbrandingsbeveiliging | Ja |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |