GO by Van Marcke Cocoon chrome douchesysteem rond regendouche handdouche chroom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 185876
GO by Van Marcke. Cocoon chrome. Douchesysteem rond en chroom met regendouche, handdouche, thermostatische kraan, douchslang en veiligheidsblokkering. Inclusief fixatie set.
Douchezuil/paneel
| Montage | Wand |
| Inbouw | Ja |
| Uitvoering temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Bediening douches | Mechanisch |
| Met hoofddouche | Ja |
| Met handsproeier | Ja |
| Handdouche in hoogte verstelbaar | Ja |
| Lengte doucheslang | 1500mm |
| Zijdouches verstelbaar | Ja |
| Aantal zijdouches | 1 |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Hoogte | 1340mm |
| Min. doorstroming (mengwater) | 9.5l/min |
| Met terugstroombeveiliging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |