Geberit Sigma30 bedieningsplaat voor spoel-stop spoeling wit/chroom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 085334
Leveranciers-referentie: 115.893.KJ.1
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 5 | Pakket |
Geberit. Sigma 30. Bedieningsplaat in spuitgietzink voor spoel-stop spoeling, vast te schroeven.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Zink drukgegoten |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Oppervlaktebehandeling | Geen (onbehandeld) |
| Basiskleur | Wit |
| Accentkleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Type bekrachtiging | Mechanisch |
| Bediening | Eenknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Geschikt voor spoelreservoir | Ja |
| Geschikt voor inbouw drukspoelventiel | Ja |
| Geschikt voor wandcloset | Ja |
| Geschikt voor urinoir | Nee |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Met toiletblokhouder | Nee |
| Lengte | 246mm |
| Breedte | 164mm |
| Hoogte | 12mm |
Technische fiches
| F085334n | Download |