GO Van Marcke Rhone uitstortgootsteen wit
Uitstortbak
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Met rooster voor emmer | Nee |
| Aantal spoelbakken | 1 |
| Montagewijze | Deuvelbouten |
| Met overloop | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met afvoerklep | Ja |
| Diameter afvoerstop | 46.5mm |
| Diepte | 322mm |
| Breedte | 495mm |
| Hoogte | 130mm |
| VM kleur | Wit |
Technische fiches
| F20070490n | Download |