Villeroy & Boch Targa Style Design wandcloset 370 x 530 mm
SKU: 055151
Leveranciers-referentie: 4646R001
Villeroy & Boch. Targa Style Design. Wandcloset. 370 x 530 mm. Direct Flush. Wit. Naakt.
Closet
| Type | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Overig |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Kindertoilet | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Breedte | 370mm |
| Diepte | 530mm |
| Hoogte | 0mm |