GO Van Marcke Rhone PACK staand toilet verhoogd H-uitgang
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20071897 |
GO Van Marcke Rhone PACK staand toilet verhoogd H-uitgang
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20071896 |
GO Van Marcke Rhone PACK staand toilet verhoogd S-uitgang
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Closetcombinatie
| Type | Vats |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Glansgraad | Glanzend |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verhoogd toilet | Ja |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Bediening reservoir | Drukktoets |
| Spoeling | Twee hoeveelheden |
| Met toiletzitting | Ja |
| Soort zitting | Zacht |
| Met snelbevestiging zitting | Ja |
| Breedte | 365mm |
| Diepte | 660mm |
| Hoogte | 855mm |
| VM kleur | Wit |
Fiches technique
| F20071897n | Télécharger |