Van Marcke Tilde handdoekhouder enkel 60cm messing wand
SKU: 215546
Van Marcke Origine. Serie Tilde. Vaste handdoekdrager, enkel, 60 cm.
Handdoekhouder
| Vorm | Houder vast |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Kleur | Chroom |
| Aantal handdoekstangen | 1 |
| Met washandhaakje | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Lengte | 620mm |
| Hoogte | 20mm |
| Diepte | 90mm |
Technische fiches
| F215546n | Download |