Grohe Essentials handdoekhouder 600mm metaal verborgen chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20017533 |
Grohe Essentials handdoekhouder 600mm metaal verborgen chroom
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 211806
Référence fournisseur: 40366001
Grohe. Essentials. Handdoekhouder uit metaal met verborgen bevestiging, chroom.
Handdoekhouder
| Vorm | Overig |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Met verwisselbare decor-afdekkap/rozet | Nee |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Profiel | Zonder |
| Kleur | Chroom |
| Aantal handdoekstangen | 1 |
| Aantal etages | 0 |
| Zwenkbaar | Nee |
| Met washandhaakje | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Montagewijze | Wand |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Lengte | 600mm |
| Hoogte | 0mm |
| Diepte | 60mm |
| Diameter | 0mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Zelfmoordremmend | Nee |