Van Marcke Icono spiegel rond vrij 3xvergroot 383x180x140mm messing verchroomd
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20003131 |
Van Marcke Icono spiegel rond vrij 3xvergroot 383x180x140mm messing verchroomd
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 215673
Van Marcke Origine. Icono. Spiegel rond vrijstaand 3x vergrotend in messing verchroomd.
Spiegel
| Uitvoeringsvorm | Scheerspiegel/Make-upspiegel |
| Vorm | Rond |
| Vergrotingsspiegel | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Hoogte | 380mm |
| Dikte | 140mm |
| Breedte | 180mm |
Fiches technique
| F215673n | Télécharger |