Grohe Get wastafelmengkraan automatische lediging
SKU: 162969
Leveranciers-referentie: 23454000
Grohe. Get. Wastafelmengkraan M-Size voor ééngatsmontage met metalen hendel. Grohe SilkMove: 35 mm cartouche met keramische schijven. Variabel instelbare debietbegrenzer. Instelbare minimale hoeveelheid ca. 2,5 l/min. Grohe StarLight schitterende chroomafwerking. Mousseur. Automatische lediging 1 1/4". Flexibele aansluitslangen. Grohe QuickFix snelle en eenvoudige montage.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluiting aanvoer | Slang (schroefkoppeling) |
| Middenafstand | 0mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Uitlooptype | gegoten |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Ja |
| Koudestart funktie | Nee |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | AA |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 197mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 98mm |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Overhang afvoer | 122mm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |