Van Marcke Horus douchebak 1400x1000x45 mm
SKU: 122123
Van Marcke. Horus. Douchebak in wit acryl met afvoer en zonder potenstel. Conform EU-normen.
Douchebak
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaaldikte | 4mm |
| Lengte | 1400mm |
| Breedte | 1000mm |
| Hoogte | 45mm |
| Inwendige diepte | 45mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |
Technische fiches
| F122123n | Download |