Jokey Medi spiegelkast 315x42x15cm kunststof wit met klever groen kruis en slot
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 926289
Leveranciers-referentie: 188331000-0110
Jokey. Medi. Spiegelkast, wit.
Wastafelbovenkast
| Uitvoering | Zonder spiegel |
| Hoogte | 420mm |
| Breedte | 315mm |
| Diepte | 150mm |
| Aantal deuren (totaal) | 1 |
| Materiaal corpus | Kunststof |
| Materiaal front | Kunststof |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
Technische fiches
| F926289n | Download |