intro Luz spiegel met alu kader B1400xH700mm
SKU: 221146
intro. Luz. Spiegel met alu kader.
Spiegel
| Uitvoeringsvorm | Wandspiegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vergrotingsspiegel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met verwarming | Nee |
| Elektrische aansluiting | Kabel |
| Hoogte | 700mm |
| Dikte | 25mm |
| Breedte | 1400mm |
| Diameter | 0mm |
Technische fiches
| F221143n | Download |