Van Marcke Vigor haak wand messing
SKU: 215644
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 50 | Karton |
VAN MARCKE ORIGINE VIGOR HAAK ENKEL CHROOM
Handdoekhaak
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Materiaal | Messing |
| Kleur | Chroom |
| Aantal armen | 1 |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Diepte | 20mm |
| Lengte | 40mm |
| Hoogte | 60mm |
Technische fiches
| F215644n | Download |