GO by Van Marcke Baldo small inbouwbad duo 1700 x 750 x 450 mm met poten
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 119153
GO by Van Marcke. Baldo. Small. Inbouwbaden mono in witte acryl met afvoer D52 en inclusief potenstel. 175L.
Bad
| Uitvoering | Ligbad |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoekbad | Nee |
| Halfvrijstaand | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Vrijstaand | Nee |
| Lengte | 17000mm |
| Breedte | 7500mm |
| Hoogte | 450mm |
| Diepte (inwendig tot overloop) | 0mm |
| Met poten | Ja |
| Kleur | Wit |
| Inhoud | 1750l |
| Plaats afvoergat | Voeteinde |
| Diameter afvoergat | 52mm |
| Met antislipuitrusting | Nee |