GO Van Marcke Volga hangwc zonder zitting
GO Van Marcke. Volga. Hangwc, wit porselein. Horizontaal uitgang (H). Zonder zitting. Fixatieset niet inbegrepen.
Artikel 20069636 is de vervanger van 20002275, 20053419Closet
| VM kleur | wit |
| Type | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Zonder spoelrand | Nee |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Breedte | 368mm |
| Diepte | 527mm |
| Hoogte | 374mm |
| Hartmaat bevestiging closetzitting | 180mm |
| Met toiletzitting | Nee |
Technische fiches
| F20069636n | Download |