Van Marcke Java Style wastafeltablet 910x500x9mm Terrazzo
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20066111 |
Van Marcke Java Style wastafeltablet 1010x500x9mm Terrazzo
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066113 |
Van Marcke Java Style wastafeltablet 1210x500x9mm Terrazzo
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066115 |
Van Marcke Java Style wastafeltablet 1410x500x9mm Terrazzo
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066117 |
Van Marcke Java Style wastafeltablet 1610x500x9mm Terrazzo
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066119 |
Van Marcke Java Style wastafeltablet 1810x500x9mm Terrazzo
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066121 |
Van Marcke Java Style wastafeltablet 2010x500x9mm Terrazzo
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066103 |
Van Marcke Java Style wastafeltablet 610x500x9mm Terrazzo
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066105 |
Van Marcke Java Style wastafeltablet 710x500x9mm Terrazzo
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066107 |
Van Marcke Java Style wastafeltablet 810x500x9mm Terrazzo
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066109 |
Van Marcke Java Style wastafeltablet 910x500x9mm Terrazzo
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
Van Marcke. Java Style. Wastafeltablet. Voor opbouwwastafel. 910 x 500 x 9 mm. Solid Surface. kleur : Terrazzo.
Wastafelblad
| Uitvoering | Dicht blad |
| Aflegdeel | Zonder |
| Met sifonuitsparing(en) | Nee |
| Breedte | 910mm |
| Diepte | 500mm |
| Dikte | 9mm |
| Materiaal blad | Composietmateriaal |
| Kleur blad | Overig |
| Met handdoekhouder | Nee |
| VM kleur | Terrazzo |