Grohe Essentials haak enkel verborgen bevestiging metaal chroom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 211805
Leveranciers-referentie: 40364001
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 5 | Karton |
Grohe. Essentials. Enkele haak uit metaal met verborgen bevestiging.
Handdoekhaak
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Profiel | Zonder |
| Kleur | Chroom |
| Draaibaar | Nee |
| Aantal armen | 1 |
| Met deurstopfunctie | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Diepte | 45mm |
| Lengte | 0mm |
| Hoogte | 0mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Zelfmoordremmend | Nee |