Griffon Jitrakor RC zelfklevende anti-corrosie band rood B 10 cm rol 10 m
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 382720
Leveranciers-referentie: 6311672
Griffon. Jitrakor RC. Hoog temperatuurbestendige, zelfklevende, corrosiewerende band op basis van Petrolatum met thermisch krimpende PVC-film. Voor het (mechanisch) beschermen van o.a. (ondergrondse ) metalen leidingen, verbindingen, systemen en installaties. Zeer eenvoudig te verwerken, uitermate geschikt voor ongelijke oppervlakken en/of vormen. Uitermate geschikt voor verticale leidingen. Rol van 10 m.
Kleefband/plakband
| Materiaal | Overig |
| Breedte | 100mm |
| Kleur | Rood |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Lengte | 10m |
| Dubbelzijdig | Nee |
| UV-bestendig | Nee |
| Dikte | 1.2mm |
| Temperatuurbestendigheid | -30°C |
Technische fiches
| F382720n | Download |