AQUAFL.13 3/4M X MOER 3/4/1000
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20002484 |
AQUAFL.10 1/2M X MOER 1/2/750
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002509 |
AQUAFL.13 3/4M X MOER 3/4/1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002491 |
AQUAFL.13 3/4M X MOER 3/4/300
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002463 |
AQUAFL.13 3/4M X MOER 3/4/500
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002459 |
AQUAFL.13 3/4M X MOER 3/4/750
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002513 |
AQUAFL.13 4/4M X MOER 4/4/1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002512 |
AQUAFL.13 4/4M X MOER 4/4/750
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: B06103
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 5 | Zakje |
Flexibel-buitendraad 3/4" x moer 3/4"-100cm-D13
SKU 20073536 is de opvolger van SKU 20002509Flexibele metalen aansluitslang
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Binnendiameter slang | 13mm |
| Aansluiting 1 | Buitendraad |
| Nominale diameter aansluiting 1 | 3/4" (20) |
| Aansluiting 2 | Binnendraad |
| Nominale diameter aansluiting 2 | 3/4" (20) |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Geschikt voor gekoeld water | Ja |
| Geschikt voor olie | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 90°C |
| Maxi. druk | 18bar |
| Met omvlechting | Ja |
| Met afdichtingsmateriaal | Ja |
| Werkende lengte | 1000mm |
| Lengte | 1000mm |