AQUAFL. 8GLAD 10X3/8M/L300
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: B06020
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Zakje |
Flexibel-buisje Ø10 x buitendraad 3/8"-30cm-D8
SKU 20073493 is de opvolger van SKU 20002466Flexibele metalen aansluitslang
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Binnendiameter slang | 8mm |
| Aansluiting 1 | Buisuiteinde |
| Nominale diameter aansluiting 1 | Overig |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 10mm |
| Aansluiting 2 | Buitendraad |
| Nominale diameter aansluiting 2 | 3/8" (10) |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Geschikt voor gekoeld water | Ja |
| Geschikt voor olie | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 90°C |
| Maxi. druk | 22bar |
| Met omvlechting | Ja |
| Met afdichtingsmateriaal | Ja |
| Werkende lengte | 300mm |
| Lengte | 300mm |