Grohe Get keukenmengkraan middenhoge uitloop 1-gats SuperSteel
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 162968
Leveranciers-referentie: 30196DC0
Grohe. Get. Keukenmengkraan met middenhoge uitloop voor ééngatsmontage. Grohe SilkMove 35 mm cartouche met keramische schijven. Grohe StarLight schitterende chroomafwerking. Variabel instelbare debietbegrenzer. Draaibare buisuitloop. Draaibereik 140°. Mousseur. Flexibele aansluitslangen. Grohe QuickFix snelle en eenvoudige montage. Kleur Supersteel.
Keukenmengkraan
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Nee |
| Materiaal kraan | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld |
| Basiskleur | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Montage | Blad/kraangat |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluiting aanvoer | Slang (schroefkoppeling) |
| Middenafstand | 0mm |
| Uitlooptype | Buis |
| Uitvoering afvoer | draaibaar bovenaan |
| Uittrekbare uitloop met schuimstraalmondstuk | Nee |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Mondstuk waterkraan | schuimstraalkop |
| Uittrekbare zijdouche | Nee |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten | Nee |
| Met kettingoogje | Nee |
| Geschikt voor kokend water | Nee |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | AA |
| Debietklasse | A |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 12l/min |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Totale opbouwhoogte | 242mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 144mm |
| Overhang afvoer | 221mm |
| Verwijderbaar onder waterdruk | Nee |
| Inklapbare kraan (bajonet) | Nee |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |