GO by Van Marcke Nova spoeltafel 1000x500mm 1bak RVS omkeerbaar
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20039004 |
GO by Van Marcke Nova spoeltafel 1000x500mm 1bak RVS omkeerbaar
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20039005 |
GO by Van Marcke Nova spoeltafel 1200x500mm 2bakken RVS omkeerbaar
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 249931
Van Marcke go. Nova. Opbouwspoeltafel. 1000x500 mm. 1 bak. Afvoerplug en overloopset. Plaatsbesparende sifon 6/4"x40 mm. InoxClean. Hoogwaardig roestvrij staal. Waterkeringsrand. Omkeerbaar.
Keukenspoelbak
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Kwaliteitsklasse | Inox RVS 304 (1.4301) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal spoelbakken | 1 |
| Met geribbeld vlak | links en rechts |
| Met glad vlak | Zonder |
| Montagewijze | Opbouw |
| Met overstort | Ja |
| Met afvoerklep | Ja |
| Diepte | 1000mm |
| Breedte/diameter | 500mm |
| Hoogte | 0mm |