Blanco Dinas 8 S inbouwspoeltafel 2bakken omkeerbaar 1160x500mm RVS lichtglans
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20017903 |
Blanco Dinas 8 S inbouwspoeltafel 2bakken omkeerbaar 1160x500mm RVS lichtglans
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 245939
Référence fournisseur: 523376
Blanco. Dinas 8 S. Inbouwspoeltafel met 2 bakken, omkeerbaar in roestvrij staal lichtglanzend.
Keukenspoelbak
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Kwaliteitsklasse | Inox RVS 304 (1.4301) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal spoelbakken | 2 |
| Met geribbeld vlak | links en rechts |
| Met glad vlak | Zonder |
| Montagewijze | Overig |
| Kraangat | Zonder |
| Met overstort | Nee |
| Met afvoerklep | Nee |
| Diepte | 500mm |
| Breedte/diameter | 1160mm |
| Hoogte | 190mm |