Atlantic Takao M2 Confort ASYG 14 KMCE.UI wandairco binnenunit 4,2 kW
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Leveranciers-referentie: 873856
De Takao M2 wandverwarming combineert XL thermisch comfort met een laag energieverbruik. Hij is stil in gebruik en schakelt alleen op vol vermogen in als je hem nodig hebt, zodat je echt kunt besparen. Het geluidsniveau is met 19 dB(A) (afhankelijk van het model) zeer laag. Dankzij het Naviclim pakket (optioneel) en de Cozytouch applicatie kun je je Takao M2 wandunit op afstand bedienen via je smartphone. De Takao M2 wandunit heeft een seizoensgebonden prestatiecoëfficiënt voor verwarming (SCOP) en koeling (SEER) van A+ en A++ (afhankelijk van het model): de indicator.
Artikel 20066180 is de vervanger van 20041309Split aircosyssteem - binnenhuistoestel (verdamper)
| Model (binneneenheid) | Wand/plafond |
| Aansluitspanning | 230V |
| Koelvermogen | 4.2kW |
| Verwarmingsvermogen | 5.4kW |
| Hoogte | 270mm |
| Breedte | 834mm |
| Kleur | Wit |
| Diepte | 222mm |
| EER (koelen) | 3.44 |
| COP (verwarmen) | 3.83 |
| Geluidsdrukniveau | 57dB(A) |
| Uitwendige buisdiameter vloeistofleiding | 6.35mm |
| Uitwendige buisdiameter aanzuigleiding | 9.525mm |