Sauter Asama elektrische ventilo handdoekdroger connected 750W+1000W wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20040236 |
Sauter Asama sèche-serviettes ventilo-électrique connecté 500W+1000W blanc
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20040237 |
Sauter Asama sèche-serviettes ventilo-électrique connecté 750W+1000W blanc
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 511433
Référence fournisseur: 233179
Sauter. Asama. Elektrische handdoekradiator in wit of antraciet met ventilator (1000 W), uitgerust met thermostaat met weekprogramma, met boostfunctie, met adaptieve sturing van de start, 1 vaste en 1 beweegbare hanger, kabel met stuurdraad, zonder stekker.
Radiator
| Montagewijze | Wandtoestel |
| Uitvoering | Standaard |
| Montagerichting | Verticaal |
| Verwarmingsvermogen | 1750W |
| Elektrische aansluiting | Overig |
| Positie bedieningspaneel | Voorzijde |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Vermogensregeling | Elektronisch |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 1432mm |
| Diepte | 117mm |
| Digitale indicatie | Ja |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Programmeerbaar | Ja |
Manuels
| GM_511430f | Télécharger |