Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H1600 x L798 antraciet grijs
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20032797 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H1600 x L408 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032798 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H1600 x L538 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032799 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H1600 x L668 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032800 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H1600 x L798 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032801 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H1800 x L408 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032802 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H1800 x L408 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032803 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H1800 x L408 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032804 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H1800 x L408 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032805 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H2000 x L408 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032806 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H2000 x L538 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032807 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H2000 x L668 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20032808 |
Henrad Verona Vertical decoratieve radiator H2000 x L798 antraciet grijs
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 518918
Référence fournisseur: 75A51600010798
Henrad. Verona Vertical. Sierradiator buis op buis in antraciet grijs (A7016) bestaande uit verticale platte buizen en 2 horizontale ronde collectoren. 4 aansluitingen 1/2"F onderaan: 2 in het midden en 1 horizontaal aan elk uiteinde van de collector.
Buisradiator
| Hoogte | 1600mm |
| Lengte | 798mm |
| Vorm van de straalbuis | Ovaal |
| Diepte | 50mm |
| Uitvoering radiator | Recht |
| Warmteafgifte EN 442 20°C - 75/65 | 1374W |
| Kleur | Grijs |
| Aantal standaard aansluitingen | 6 |
| Met thermostatisch ventiel geïntegreerd | Nee |
| Met consoles | Ja |
| Geschikt voor elektrisch element | Nee |
Fiches technique
| F518900 | Télécharger |