Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 horizontale paneelradiator H700 x L800 2170W wit
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20064833 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 11 horizontale paneelradiator H700 x L500 559W wit
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064834 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 11 horizontale paneelradiator H700 x L600 670W wit
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064959 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 21 horizontale paneelradiator H700 x L500 765W wit
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064960 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 21 horizontale paneelradiator H700 x L600 918W wit
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064961 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 21 horizontale paneelradiator H700 x L700 1071W wit
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064962 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 21 horizontale paneelradiator H700 x L800 1224W wit
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064963 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 21 horizontale paneelradiator H700 x L900 1377W wit
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064964 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 21 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1000 1530W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064965 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 21 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1200 1836W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064972 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1000 1961W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064973 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1100 2157W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064974 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1200 2353W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064975 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1400 2745W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064976 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1600 3138W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064977 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1800 3530W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064978 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L2000 3922W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064966 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L400 784W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064967 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L500 981W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064968 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L600 1177W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064969 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L700 1373W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064970 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L800 1569W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064971 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 22 radiateur horizontal à panneaux H700 x L900 1765W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064984 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1000 2712W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064985 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1100 2983W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064986 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1200 3254W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064987 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1400 3797W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064988 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 radiateur horizontal à panneaux H700 x L1600 4339W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064989 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 radiateur horizontal à panneaux H700 x L2000 5424W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064979 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 radiateur horizontal à panneaux H700 x L500 1356W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064980 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 radiateur horizontal à panneaux H700 x L600 1627W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064981 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 radiateur horizontal à panneaux H700 x L700 1898W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064982 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 radiateur horizontal à panneaux H700 x L800 2170W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20064983 |
Van Marcke by Henrad PREMIUM 8 type 33 radiateur horizontal à panneaux H700 x L900 2441W blanc
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Van Marcke by Henrad. Premium 8. Horizontale paneelradiatoren uit koudgewalst kwaliteitsplaatstaal, geproduceerd en getest volgens de norm EN 442, voorzien van een decoratief sierrooster en zijpanelen. De radiatoren zijn voorzien van 8 aansluitpunten, 4 x 1/2"F (aan de zijkanten) en 4 x 3/4" Euroconus (aan de onderkant, afgesloten met stalen kappen), van een ingebouwd thermostaatventiel, en van een voorgemonteerde ontluchter en blindstop. Kleur: RAL 9016 (wit). De radiatoren zijn niet voorzien van ophangstrips. De warmteafgiftes zijn uitgedrukt in Watt volgens EN442. bij regime 75/65/20°C (dT 50). Max. werktemperatuur: 110°C. Max. werkdruk: 10 bar. Proefdruk: 13 bar. In de verpakking van de radiatoren worden het bevestigingsmateriaal (de nodige wandconsoles, schroeven en pluggen) meegeleverd.
Paneelradiator
| Materiaal | Staal |
| Type | 33 |
| Watervoerende voorplaat | Nee |
| Diepte | 158mm |
| Lengte | 800mm |
| Hoogte | 700mm |
| Warmteafgifte EN 442 20°C - 55/45 | 2170W |
| Warmteafgifte EN 442 20°C - 75/65 | 2170W |
| Warmteafgifte bepaald door erkend EN 442 laboratorium | Ja |
| Waterinhoud | 9.1l |
| Standaardkleur | Ja |
| Max. werkdruk | 10bar |
| N-exponent | 1.34 |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| RAL-nummer | 9016 |
| Aangelaste strippen | Nee |
| Met zijbekleding | Ja |
| Met bovenbekleding | Ja |
| Aantal standaard aansluitingen | 8 |
| Aansluiting 2, linker zijkant onder | Uitstroom |
| Aansluiting 3, linker zijkant boven | Instroom |
| Aansluiting 7, rechter zijkant onder | Uitstroom |
| Aansluiting 6, rechter zijkant boven | Instroom |
| Schroefdraadverbinding | Binnendraad/Buitendraad |
| Draadkaliber(maat) (") | 1/2" / 3/4" |
| Geschikt voor vochtige ruimte | Nee |
| Met eenpuntsaansluiting | Nee |
| Met ontluchter | Ja |
| Met ontluchtingsaansluiting | Ja |
| Met thermostatisch ventiel geïntegreerd | Ja |
| Met aftapper | Nee |
| Met aftapmogelijkheid (aansluiting) | Ja |
| Met wandconsoles | Ja |
| Geschikt voor elektrisch element | Nee |
| Met elektrische verwarmingsstaaf | Nee |
| Met blindstoppen | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |