Thermor Aéromax Access warmtepompboiler 250L verticaal staand droge weerstand
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage |
|---|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 291074
Référence fournisseur: 296079
Thermor. Aéromax Access. Warmtepompboiler, verticaal staand model met een inhoud van 250L, met droge weerstand. Deze uiterst efficiënte en rendabele ‘connected’ warmtepompboiler is eenvoudig te programmeren met nieuwe digitale interfaces en werkt ook met de COZYtouch-app. De beproefde kwaliteit met ACI HYBRIDE technologie, garandeert u een permanente bescherming van de kuip. Thermische batterij/zelfverbruik - bij gebruik van fotovoltaïsche panelen.
Pompe à chaleur pour la production d'eau chaude (pas forcément géothermique)
| Source de chaleur | Air ambiant |
| Modèle | Monobloc |
| Met luchtkanaalaansluiting | Nee |
| Met verwarmingsaansluiting | Ja |
| Solar-integratie | Nee |
| Wandmontage | Nee |
| Driefasige uitvoering | Nee |
| Vloermontage | Ja |
| Opwarmingtijd van 10 °C - 65 °C | 274min |
| Nominale inhoud | 250l |
| Aansluitspanning | 230V |
| Bedrijfsdruk (waterzijdig) | 3bar |
| Aansluiting leidingwater | 3/4" |
| Met circulatieaansluiting | Nee |
| Verstelbare lucht uitblaas | Nee |
| Voorzien van digitaal scherm (display) | Ja |
| Zelflerend | Ja |
| Max. watertemperatuur | 65°C |
| Opgenomen vermogen | 0.45kW |
| Materiaal vat | Staal geëmailleerd |
| Verwarmingselement met speksteen huls | Nee |
| Anode beveiliging | Titanium + magnesium |
| Type thermostaat | Elektronisch |
| Type koelmiddel | Overig |
| Koudemiddelinhoud | 0.116kg |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Capaciteitsprofiel | XL |
| Hoogte | 1769mm |
| Breedte | 575mm |
| Ingangsvermogen aanvullende verwarming | 1kW |
| Diepte | 642mm |
| Gewicht | 75kg |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
Fiches technique
| F291073n | Télécharger |
Manuels
| IM_291073 | Télécharger |
Certificats
| CERT_291074 | Télécharger |
Écofiche
| E291074 | Télécharger |