Bulex Opalia C 11 G badverwarmer schouwaansluiting 8,4-19,2kW 11l/min aardgas
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20041979 |
Bulex Opalia C 11 G badverwarmer schouwaansluiting 8,4-19,2kW 11l/min aardgas
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 834092
Référence fournisseur: 0010022528
Bulex. Opalia. C 11 G. Badverwarmer met schouwaansluiting - 8,4-19,2 kW - 11 l/min - aardgas. Met elektronische ontsteking door generator. Verwarmingslichaam in koper. Universele atmosferische brander. Mechanisch modulerend vermogen. Keuring B11BS met ingebouwde trekonderbreker. KVGB gekeurde gaskraan meegeleverd. ErP Ready.
Gasgeiser
| Geisertype | Keuken/douche geiser |
| Nom. belasting bovenwaarde | 24.08kW |
| Nom. belasting onderwaarde | 21.7kW |
| Branderregeling modulerend | Ja |
| Warmtapwatercapaciteit bij 45 °C | 5.5l/min |
| Geschikt voor aardgas laag calorisch | Standaard fabrieksinstelling |
| Tapdrempel | 2.3l/min |
| Geschikt voor butaan | Niet geschikt |
| Geschikt voor propaan | Niet geschikt |
| Met rookgasafvoer | Ja |
| Verbrandingsluchttoevoer | Open |
| Gesloten concentrisch | Nee |
| Gevelaansluiting | Nee |
| Gesloten gescheiden | Nee |
| Diameter rookgasafvoer/luchttoevoer | 110 mm |
| Bediening tapwater | Zonder |
| Voorziening voor douche-aansluiting | Ja |
| Elektronische ontsteking | Ja |
| Met rookgasventilator | Nee |
| Met piëzo-ontsteking | Nee |
| Aansluiting gas | Buitendraad |
| Nom. binnendiameter gasaansluiting | 1/2" (15) |
| Aansluiting koud drinkwater | Buitendraad |
| Nominale diameter koud drinkwater | 1/2" (15) |
| Nominale diameter warmwateraansluiting | 1/2" (15) |
| Uitwendige buisdiameter koud drinkwater | 15mm |
| Aansluiting warm water | Buitendraad |
| Uitwendige buisdiameter warm drinkwater | 15mm |
| Energie-efficiëntie warm water | 78% |
| Capaciteitsprofiel | M |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
Fiches technique
| F834091n | Télécharger |
Manuels
| GM_834091 | Télécharger |
| GM_834092 | Télécharger |
| IM_834092n | Télécharger |
| UM_834092n | Télécharger |
Écofiche
| E834092n | Télécharger |