Daikin Altherma 3 R buitenunit voor split lucht/water warmtepomp 12 kW driefasig koelmiddel: R32
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20062867 |
Daikin Altherma 3 R buitenunit voor split lucht/water warmtepomp 6 kW éénfasig koelmiddel: R32
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066987 |
Daikin Altherma 3 R unité extérieure pour pompe à chaleur air/eau 10 kW mono
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066988 |
Daikin Altherma 3 R unité extérieure pour pompe à chaleur air/eau 10 kW tri
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066989 |
Daikin Altherma 3 R unité extérieure pour pompe à chaleur air/eau 12 kW mono
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20062869 |
Daikin Altherma 3 R unité extérieure pour pompe à chaleur air/eau 12 kW tri
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20062866 |
Daikin Altherma 3 R unité extérieure pour pompe à chaleur air/eau 4 kW mono
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20062868 |
Daikin Altherma 3 R unité extérieure pour pompe à chaleur air/eau 8 kW mono
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066985 |
Daikin Altherma 3 R unité extérieure pour pompe à chaleur air/eau 8 kW mono
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20066986 |
Daikin Altherma 3 R unité extérieure pour pompe à chaleur air/eau 8 kW tri
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 722736
Référence fournisseur: ERRA12EW1
Daikin. Altherma 3 R. Lucht/water warmtepomp split buitenunit. Lage temperatuur lucht/water warmtepomp. Combineerbaar met vloermodellen, ECH2O en wandmodellen. Werkbereik tot -25°C buitentemperatuur. Levert 60°C LWT bij -7°C buitentemperatuur. De buitenunit is getest en gevuld met koelmiddel, wat de installatietijd verkort.
Warmtepomp (lucht/water) split uitvoering
| Uitvoering | Buitenunit |
| Max. lengte leiding | 50m |
| Global warming potential (GWP) | 675 |
| Type koelmiddel | R32 |
| PED categorie in overeenstemming met 2014/68/EU | 2 |
| Aansluitspanning | 400V |
| Zekering (traag) | 16A |
| Diepte buitenunit | 533mm |
| Breedte buitenunit | 1270mm |
| Hoogte buitenunit | 1003mm |
| Gewicht buitenunit | 107kg |