Bulex GeniaSet Mono FEW 200-6 lucht/water warmtepomp binnenunit met boiler 190L
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20052416 |
Bulex GeniaSet Mono FEW 200-6 pompe à chaleur air/eau unité intérieure + ballon
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 712713
Référence fournisseur: 0010023180
Bulex. GeniaSet Mono. Lucht/water-warmtepomp. Binnenunit. Deze complete hydraulische binneneenheden integreren alle nodige componenten om uw warmtepomp op een eenvoudige en doeltreffende manier aan te sturen. Zo bevatten ze onder andere een ingebouwde warmwaterboiler van 190 liter en de warmtepompbesturingsmodule. Split Mounting Concept (boiler en hydraulische delen kunnen makkelijk gesplitst worden) zorgt voor eenvoudig transport. Alle componenten zijn gemakkelijk toegankelijk via afneembare zijpanelen.
Pompe à chaleur (air/eau), version monobloc
| Montage appareil | Montage interne |
| Approprié pour chauffage cv | Non |
| Adapté à l'eau chaude sanitaire | Oui |
| Convient pour le refroidissement actif | Non |
| Adapté au chauffage d'eau de piscine | Non |
| Largeur | 595mm |
| Profondeur | 693mm |
| Hauteur | 1880mm |
| Poids | 146kg |
| Température de départ max. du chauffage | 70°C |