Sauter Marapi2 elektrische handdoekradiator 750W wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20053821 |
Sauter Marapi2 elektrische handdoekradiator 500W wit
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20053823 |
Sauter Marapi2 radiateur sèche-serviettes électrique 1500W blanc
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20053824 |
Sauter Marapi2 radiateur sèche-serviettes électrique 1750W blanc
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20053822 |
Sauter Marapi2 radiateur sèche-serviettes électrique 750W blanc
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 511471
Référence fournisseur: 220056
Sauter. Marapi2. Elektrische handdoekradiator (750W), wit. Uitgerust met thermostaat met weekprogramma met boostfunctie met adaptieve sturing van de start 1 beweegbare en 3 intrekbare hangers voorzien van kabel met stuurdraad zonder stekker.
Radiator
| Montagewijze | Wandtoestel |
| Uitvoering | Standaard |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal ribben | 26 |
| Verwarmingsvermogen | 750W |
| Elektrische aansluiting | Overig |
| Positie bedieningspaneel | Voorzijde |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Vermogensregeling | Elektronisch |
| Aantal schakelstanden | 6 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 500mm |
| Hoogte | 1450mm |
| Gewicht | 20kg |
| Diepte | 115mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP24 |
| Beschermingsklasse | II |
| Digitale indicatie | Ja |
| Programmeerbaar | Ja |
| Zelflerend | Ja |
| Detectie open venster | Nee |
| Bediening via app | Nee |
Fiches technique
| F511470f | Télécharger |
Manuels
| GM_511470f | Télécharger |
Certificats
| CERT_511470 | Télécharger |
Liste des pièces détachées
| spare_511471f | Télécharger |