Van Marcke Icono miroir rond à poser groissisant 3x 383x180x140mm laiton chromé
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 215673
Van Marcke Origine. Icono. Miroir rond grossissant 3x à poser en laiton chrome.
Spiegel
| Uitvoeringsvorm | Scheerspiegel/Make-upspiegel |
| Vorm | Rond |
| Vergrotingsspiegel | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Hoogte | 380mm |
| Dikte | 140mm |
| Breedte | 180mm |
Technische fiches
| F215673n | Download |