Grohe Essentials Cube glas met houder wandmontage glas en metaal chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20017547 |
Grohe Essentials Cube verre support verre métal mural fixation invisible chromé
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 211823
Référence fournisseur: 40755001
Grohe. Essentials Cube. Glas met houder uit glas en metaal voor wandmontage met verborgen bevestiging, chroom.
Glashouder
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Uitvoering afdekrozet | Vierkant (kwadratisch) |
| Materiaal bekers/glazen | Clair |
| Avec gobelets/verres | Oui |
| Nombre de verres | 1 |
| Couleur | Chrome |
| Indépendant | Non |
| Montage mural | Oui |
| Avec matériau de fixation | Oui |
| Fixation cachée | Oui |
| Hauteur | 95mm |
| Profondeur | 107mm |
| Largeur | 72mm |