GO Van Marcke Rhone draaibare H 190 mm chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20068929 |
GO Van Marcke Rhone bec U 200 mm chromé
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20068927 |
GO Van Marcke Rhone draaibare H 190 mm chroom
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20068928 |
GO Van Marcke Rhone draaibare S 200 mm chroom
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
GO Van Marcke. Rhone. Draaibare H 190 mm, in chroom.
Afvoer voor sanitairkranen
| Materiaal | Messing |
| Montagewijze | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Vorm | Gebogen |
| Draaibare afvoer | Nee |
| Met rozet | Nee |
| Voorsprong | 190mm |
| Totale opbouwhoogte | 240mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 179mm |
| VM kleur | chroom |