GO Van Marcke Rhone douchebak staalplaat 800 x 800 x 80 mm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069577 |
GO Van Marcke Rhone receveur de douche en tôle 800 x 800 x 80 mm
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
GO Van Marcke. Rhone. Douchebak in plaatstaal glazuur, stabiel, vormvast, kraestendig, eenvoudig te reinigen, anti-slip, in wit.
Douchebak
| Vorm | Vierkant (kwadratisch) |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Geëmailleerd |
| Lengte | 800mm |
| Breedte | 800mm |
| Hoogte | 80mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Diameter afvoergat | 52mm |
| Met antislipuitrusting | Ja |
| VM kleur | wit |
Fiches techniques
| F20069577f | Télécharger |