GO Van Marcke Ada badkamerkast 120 cm met 2 soft-close lades witte glans
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20067621 |
GO Van Marcke Ada badkamerkast 120 cm met 2 soft-close lades grijs eik
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20067620 |
GO Van Marcke Ada badkamerkast 120 cm met 2 soft-close lades rook eik
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20067529 |
GO Van Marcke Ada badkamerkast 120 cm met 2 soft-close lades witte glans
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
GO Van Marcke. Ada. Badkamerkast 120 cm met 2 soft-close lades, witte glans. Voorgemonteerd.
Wastafelonderkast
| Hoogte | 505mm |
| Breedte | 1200530mm |
| Diepte | 440mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Soft-close systeem | Ja |
Technische fiches
| F20067529n | Download |