intro Neva geïntegreerde tablet kunstmarmer met 1wastafel 900x500x15mm wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20002800 |
intro Neva geïntegreerde tablet kunstmarmer met 1wastafel 600x500x15mm wit
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002801 |
intro Neva geïntegreerde tablet kunstmarmer met 1wastafel 700x500x15mm wit
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002787 |
intro Neva geïntegreerde tablet kunstmarmer met 1wastafel 900x500x15mm wit
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 928354
intro. Neva Integraal tablet 900x500x15MM, wit.
Wastafelblad
| Uitvoering | Met geïntegreerde waskom(men) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen/waskomuitsparingen | 1 |
| Aantal kraangaten | 1 |
| Aflegdeel | Zonder |
| Breedte | 900mm |
| Diepte | 500mm |
| Dikte | 15mm |
| Materiaal blad | Kunststof |
| Materiaal waskom(men) | Kunststof |
| Kleur blad | Wit |
| Kleur waskom(men) | Wit |
Fiches technique
| F928354n | Télécharger |