Grohe Essentials porte-papier métal caché chromé
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 211821
Leveranciers-referentie: 40689001
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 24 | Carton |
Grohe. Essentials. Porte-papier en métal sans couvercle et fixation invisible.
Distributeur de papier toilette en rouleau
| Type rosace de couverture | Rond |
| Profil | Sans |
| Matériau | Laiton |
| Traitement de surface | Laqué |
| Couleur | Chroom |
| Met klep | Nee |
| Met reserverolhouder | Nee |
| Dubbele closetrolhouder | Nee |
| Inbouw | Nee |
| Gesloten uitvoering | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 119mm |
| Diepte | 44mm |
| Lengte | 0mm |