GO Van Marcke Verona lave-mains 41x27x14.2 cm droite
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Lavabo
| VM couleur | Blanc |
| Forme | Rectangulaire |
| Matériau | Céramique |
| Couleur | Blanc |
| Type de montage | Suspendu |
| Degré de brillance | Brillant |
| Nombre de cuvettes | 1 |
| Trou de robinetterie | Droite |
| Avec débordement | Oui |
| Avec bonde d'évacuation | Non |
| Diamètre du trou d'évacuation | 45mm |
| Profondeur | 270mm |
| Largeur/diamètre | 410mm |
| Hauteur | 142mm |
Technische fiches
| F20073395n | Download |