AQUAFL.13 4/4M X MOER 4/4/750
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix net | Quantité | Emballage | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20002484 |
AQUAFL.10 1/2M X MOER 1/2/750
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002509 |
AQUAFL.13 3/4M X MOER 3/4/1000
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002491 |
AQUAFL.13 3/4M X MOER 3/4/300
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002463 |
AQUAFL.13 3/4M X MOER 3/4/500
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002459 |
AQUAFL.13 3/4M X MOER 3/4/750
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002513 |
AQUAFL.13 4/4M X MOER 4/4/1000
|
Stock central:
|
|
|
|
| 20002512 |
AQUAFL.13 4/4M X MOER 4/4/750
|
Stock central:
|
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: B06085
Flexibel-buitendraad 4/4" x moer 4/4"-75cm-D19
SKU 20073539 est le successeur de SKU 20002512Flexibele metalen aansluitslang
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Binnendiameter slang | 13mm |
| Aansluiting 1 | Buitendraad |
| Nominale diameter aansluiting 1 | 1" (25) |
| Aansluiting 2 | Binnendraad |
| Nominale diameter aansluiting 2 | 1" (25) |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Geschikt voor gekoeld water | Ja |
| Geschikt voor olie | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 90°C |
| Maxi. druk | 18bar |
| Met omvlechting | Ja |
| Met afdichtingsmateriaal | Ja |
| Werkende lengte | 750mm |
| Lengte | 750mm |